Commerce Product Reminder (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: View
he: צפיה

en: Format
he: פורמט

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Mail
he: מייל

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Product
he: מוצר

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Form settings
he: הגדרות טופס

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
