Commerce Product Reminder (8.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Product title
lt: Prekės pavadinimo

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Use cron
lt: Naudoti cron

en: Product
lt: Prekė

en: Mail settings
lt: Pašto nustatymai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: The corresponding user.
lt: Atitinkamas narys.
