Commerce Product Reminder (8.x-1.0-beta8) - en to fa translation catalogue (43 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Confirm
fa: تایید

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: View
fa: مشاهده

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: User Name
fa: نام کاربر

en: ID
fa: شناسه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: Month
fa: ماه

en: Desc
fa: نزولی

en: Day
fa: روز

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Commerce
fa: تجارت

en: Hour
fa: ساعت

en: Minute
fa: دقیقه

en: Product
fa: محصول

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: The e-mail address you supplied is not valid.
fa: نشانی پست الکترونیکی داده شده معتبر نیست.

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Form settings
fa: تنظیمات فرم

en: Status message
fa: پیغام وضعیت

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
