Drupal 8 Commerce product taxonomy filter (1.0.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Product
nn: Vare

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
