Drupal 8 Commerce product taxonomy filter (1.0.2) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Vocabularies
vi: Các kho từ

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Taxonomy terms
vi: Các phân loại

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Uncategorized
vi: Chưa phân loại

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: No name
vi: Không tên

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt

en: Is one of
vi: Là một trong

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính

en: Taxonomy term ID from URL
vi: Mã phân loại từ URL
