Commerce product taxonomy filter (1.0.3) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Depth
gl: Profundidade

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: term
gl: termo

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Taxonomy terms
gl: Termos de taxonomía

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Uncategorized
gl: Sen categorizar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Product
gl: Produto

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Selection type
gl: Tipo de selección

en: No name
gl: Sen nome

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Is one of
gl: É un de

en: No vocabulary
gl: Sen vocabulario

en: Link this field to its term page
gl: Liga este campo á páxina do seu termo

en: Limit terms by vocabulary
gl: Limitar os termos por vocabulario

en: Dropdown
gl: Desplegábel

en: Show hierarchy in dropdown
gl: Amosar a xerarquía no desplegábel

en: Select terms from vocabulary @voc
gl: Seleciona termos do vocabulario @voc

en: Select terms
gl: Seleccionar termos

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Allow multiple values
gl: Permitir múltiples valores

en: Load default filter from term page
gl: Cargar filtro predeterminado da páxina de térmo

en: All taxonomy terms
gl: Todos os termos de taxonomía
