Commerce product taxonomy filter (1.0.3) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Depth
hi: गहराई

en: Vocabularies
hi: शब्दावलीया

en: term
hi: परिभाषा

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Taxonomy terms
hi: वर्गीकरण शब्द

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Desc
hi: अवरोही

en: Uncategorized
hi: अवर्गीकृत

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Commerce
hi: व्यापार

en: Apply
hi: लागू करें

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण

en: Is one of
hi: में से एक है

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
