Drupal 8 Commerce product taxonomy filter (1.0.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Uncategorized
ps: پرته د ټولي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: No name
ps: نوم نشته

en: - All -
ps: - ټول -
