Drupal 8 Commerce product taxonomy filter (1.0.4) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Depth
hr: Dubina

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: term
hr: pojam

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Taxonomy terms
hr: Pojmovi taksonomije

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Desc
hr: Silazno

en: Uncategorized
hr: Nekatekorizirano

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Product
hr: Proizvod

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
