Drupal 8 Commerce product taxonomy filter (1.0.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Depth
te: లోతు

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
