Commerce product taxonomy filter (1.0.5) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Depth
bs: Dubina

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Uncategorized
bs: Bez kategorije

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Selection type
bs: Tip izbornika

en: No name
bs: Bez imena

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: Is one of
bs: jedan od

en: No vocabulary
bs: Bez riječnika

en: Link this field to its term page
bs: Linkaj ovo polje na stranicu njegovog izraza

en: Limit terms by vocabulary
bs: Ograniči izraze po riječniku

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
bs: Izaberi iz kojeg riječnika će se izrazi prkazivati.

en: Show hierarchy in dropdown
bs: Prikaži hijerarhiju u dropdownu

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
bs: Izabran je pogrešan riječnik. Molimo, promijenite ga u postavkama.

en: Select terms from vocabulary @voc
bs: Izaberi izraze iz riječnika @voc

en: Select terms
bs: Izaberi izraze
