Commerce product taxonomy filter (1.0.5) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
