Commerce product taxonomy filter (1.0.5) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: Depth
he: עומק

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: term
he: סיווג

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: Vocabulary
he: מילון

en: Desc
he: יורד

en: Uncategorized
he: לא משוייך לקטגוריה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Product
he: מוצר

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: No name
he: ללא שם

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: No vocabulary
he: אין אוצר מילים

en: Link this field to its term page
he: קשר שדה זה לדף המושג שלו

en: Limit terms by vocabulary
he: הגבל מושגים לפי אוצר מילים

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
he: בחר את אוצר המילים עבורו תציג מונחים באפשרויות הרגילות.

en: Dropdown
he: נפתח

en: Show hierarchy in dropdown
he: הצגת היררכיה ברשימה נפתחת

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
he: נבחר אוצר מילים לא חוקי. אנא שנה אותו באפשרויות.

en: Select terms from vocabulary @voc
he: בחר מושגים מאוצר מילים @voc

en: Select terms
he: בחר מושגים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
