Commerce product taxonomy filter (1.0.5) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Depth
ta: ஆழம்

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Taxonomy terms
ta: வகைப்பாட்டியல் சொற்கள்

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Uncategorized
ta: பகுக்கப்படாதது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: No name
ta: பெயரில்லை

en: Autocomplete
ta: தானியங்கு நிரப்புதல்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
