Commerce product taxonomy filter (1.0.7) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Depth
be: Глыбіня

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: term
be: тэрмін

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Taxonomy terms
be: Тэрміны таксаноміі

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Uncategorized
be: Без катэгорыі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: The taxonomy term ID for the term.
be: Ідэнтыфікатар тэрміну таксаноміі для тэрміну

en: The taxonomy term name for the term.
be: Назва тэрміну таксаноміі для тэрміну

en: Has taxonomy term ID
be: Мае ідэнтыфікатар тэрміну таксаноміі

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
be: Паказваць змесціва калі яно мае абраныя тэрміны таксаноміі.

en: Has taxonomy term
be: Мае тэрмін таксаноміі

en: All taxonomy terms
be: Усе тэрміны таксаноміі

en: Taxonomy term ID
be: Ідэнтыфікатар тэрміну таксаноміі

en: Taxonomy term name
be: Назва тэрміну таксаноміі
