Commerce product taxonomy filter (1.0.7) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: Depth
cy: Dyfnder

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Uncategorized
cy: Heb ei gategoreiddio

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Selection type
cy: Math o ddewis

en: No name
cy: Dim enw

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau

en: Is one of
cy: Yn un o

en: No vocabulary
cy: Dim geirfa

en: Link this field to its term page
cy: Cysylltu'r maes yma i'r dudalen term

en: Limit terms by vocabulary
cy: Cyfyngu termau drwy eirfa

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
cy: Dewis pa eirfa i ddangos termau yn y dewisadau rheolaidd.

en: Dropdown
cy: Llam-rhestr

en: Show hierarchy in dropdown
cy: Dangos hierarchaeth mewn llam-rhestr

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
cy: Mae geirfa anilys wedi ei ddewis. Newidiwch ef yn y dewisiadau.

en: Select terms from vocabulary @voc
cy: Dewis termau o eirfa @voc

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
