Commerce product taxonomy filter (1.0.7) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Depth
is: Dýpt

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: term
is: flokkunarhugtak

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Uncategorized
is: Óflokkað

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Commerce
is: Verslun

en: Product
is: Vara

en: Apply
is: Virkja

en: No name
is: Ekkert nafn

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling

en: Is one of
is: Er eitt af

en: Dropdown
is: Fellivalslisti

en: Show hierarchy in dropdown
is: Sýna stigskiptingu í fellivalslista

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
