Commerce product taxonomy filter (1.0.7) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Uncategorized
ug: ئۇنىۋېرسال

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
ug: Term ID (with depth)  filter قىممىتى بىلەن ئۆزگىرەلەيدۇ.
