Commerce Product Type Fees (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Name
hu: Név

en: Commerce
hu: Bolt

en: Percentage
hu: Százalék

en: Fees
hu: Díjak
