Commerce Product Type Fees (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Name
es: Nombre

en: Commerce
es: Comercio

en: Percentage
es: Porcentaje
