Commerce Product Type Fees (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Remove
pt: Remover

en: Name
pt: Nome

en: Percentage
pt: Percentagem

en: Fees
pt: Taxas

en: Add fee
pt: Adicionar taxa
