Commerce Product Type Fees (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Name
sk: Názov

en: Commerce
sk: Obchod

en: Percentage
sk: Percent
