Commerce Promo Bar (1.0.0) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Options
ar: الخيارات

en: 1 minute | @count minutes
ar[0]: دقيقة واحدة
ar[1]: 0 دقائق
ar[2]: دقيقتان
ar[3]: %count دقائق
ar[4]: %count دقيقة
ar[5]: %count دقيقة

en: 1 hour | @count hours
ar[0]: ساعة واحدة
ar[1]: أقل من ساعة
ar[2]: ساعتين
ar[3]: @count ساعات
ar[4]: @count ساعة
ar[5]: @count ساعة

en: 1 day | @count days
ar[0]: يوم واحد
ar[1]: أقل من يوم
ar[2]: يومين
ar[3]: @count أيام
ar[4]: @count يوما
ar[5]: @count يوم

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: 1 second | @count seconds
ar[0]: 1 ثانية
ar[1]: @count ثانية

en: Dates
ar: التواريخ

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
