Commerce Promo Bar (1.0.1) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Options
uk: Опції

en: 1 minute | @count minutes
uk[0]: @count хвилина
uk[1]: @count хвилини
uk[2]: @count хвилин

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Visibility
uk: Видимість

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Authored on
uk: Створено

en: Commerce
uk: Комерція

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Changed
uk: Змінено

en: 1 second | @count seconds
uk[0]: @count секунда
uk[1]: @count секунди
uk[2]: @count секунд

en: Dates
uk: Дати

en: Reorder
uk: Перевпорядкувати

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Stores
uk: Магазини

en: Show for the listed pages
uk: Показати тільки для перелічених сторінок

en: Hide for the listed pages
uk: Приховати для перелічених сторінок

en: There are no @label yet.
uk: Ще немає @label.
