Commerce Promo Bar (1.0.3) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Options
he: אפשרויות

en: Visibility
he: ניראות

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Color
he: צבע

en: Authored on
he: בתאריך

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Changed
he: השתנה

en: Dates
he: תאריכים

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
