Commerce Product Variation Table (2.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: All
ne: सबै

en: 2
ne: २

en: 1
ne: १
