Commerce Product Variation Table (2.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Quantity
ja: 数量

en: Reset
ja: リセット

en: None
ja: なし

en: All
ja: すべて

en: Price
ja: 価格

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Subtotal
ja: 小計

en: Read only
ja: 表示のみ

en: Apply
ja: 適用

en: About
ja: アバウト

en: Step
ja: ステップ

en: Combine
ja: 結合

en: Use AJAX
ja: AJAXを利用

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Button label
ja: ボタンラベル
