Commerce Product Variation Table (8.x-1.0-rc11) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: About
az: Haqqında

en: Combine
az: Birləşdirin

en: Use AJAX
az: AJAX istifadə edin
