Commerce Product Variation Table (8.x-1.0-rc11) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Quantity
fa: تعداد

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: All
fa: همه

en: Price
fa: قیمت

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Commerce
fa: تجارت

en: Subtotal
fa: جمع جزء

en: Read only
fa: فقط خواندنی

en: Apply
fa: تایید

en: About
fa: درباره

en: Your shopping cart has been updated.
fa: سبد خرید شما به روز شده است.

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
