Commerce Product Variation Table (8.x-1.0-rc3) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Quantity
es: Cantidad

en: Reset
es: Restablecer

en: None
es: Ninguno

en: All
es: Todo(s)

en: Price
es: Precio

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Commerce
es: Comercio

en: Read only
es: Sólo lectura

en: Apply
es: Aplicar

en: About
es: Acerca de

en: Step
es: Paso

en: Combine
es: Combinar

en: Use AJAX
es: Usar AJAX

en: Your shopping cart has been updated.
es: Su cesta de la compra ha sido actualizada.

en: Master
es: Máster

en: Button label
es: Etiqueta del botón

en: Allow decimal quantities
es: Permitir cantidades decimales

en: Strip trailing zeroes after the decimal point.
es: Quitar los ceros después del signo decimal.

en: Combine order items containing the same product variation.
es: Combinar los artículos del pedido que contengan la misma variación de producto.

en: Empty cart button
es: Botón de vaciar carrito

en: Your shopping cart has been emptied.
es: Su carrito de la compra ha sido vaciado.
