Commerce Product Variation Table (8.x-1.0-rc9) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Quantity
ar: الكمية

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: All
ar: الكل

en: Price
ar: السعر

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Read only
ar: للقراءة فقط

en: Apply
ar: تطبيق

en: About
ar: حول

en: Combine
ar: يجمع

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
