E-commerce order refund (1.0.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Description
ar: الوصف

en: No
ar: لا

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: N/A
ar: غير موجود

en: Order
ar: الترتيب

en: Changed
ar: تم التغير

en: Completed
ar: تم الإنهاء
