E-commerce order refund (1.0.0) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Confirm
es: Confirmar

en: Description
es: Descripción

en: Label
es: Etiqueta

en: View
es: Ver

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: N/A
es: N/D

en: Payment
es: Pago

en: Order
es: Pedido

en: Changed
es: Modificado

en: Completed
es: Completado

en: Shipping method
es: Método de envío

en: Remote ID
es: ID remoto

en: Authorized
es: Autorizado

en: Order items
es: Elementos de la orden

en: Payment gateway
es: Pasarela de pago

en: Refunded:
es: Reembolsado:

en: AVS response: [@code] @label
es: Respuesta AVS: [@code] @label
