E-commerce order refund (1.0.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Description
gl: Descrición

en: No
gl: Non

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: N/A
gl: N/D

en: Payment
gl: Pagamento

en: Order
gl: Orde

en: Changed
gl: Cambiado

en: Completed
gl: Completado
