Commerce Smart Importer (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम
