Commerce Smart Importer (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Import
ar: استيراد

en: Upload
ar: رفع

en: Configure
ar: ضبط

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
