Commerce Smart Importer (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Import
es: Importar

en: Upload
es: Subir al servidor

en: Configure
es: Configurar

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Apply
es: Aplicar

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Export products
es: Exportar productos

en: Select options
es: Opciones de selección
