Commerce Stock (3.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: Update interval
az: Yeniləmə intervalı

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Active
az: Aktiv

en: Location
az: Məkan

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Machine name
az: Maşın adı
