Commerce Stock (3.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Quantity
he: כמות

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: Update interval
he: תדירות עדכון

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Active
he: פעיל

en: Location
he: מיקום

en: Qty
he: כמות

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Stock
he: מלאי

en: Note
he: הערות

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: - Use default -
he: - להשתמש בברירת המחדל -

en: (this translation)
he: (התרגום הזה)
