Commerce Stripe (2.0.1) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Types
az: Tiplər

en: Default
az: Susmaya görə

en: Icon
az: İconka

en: Theme
az: Tema

en: Layout
az: Şablon

en: Page
az: Səhifə

en: Signature
az: İmza

en: Details
az: Detallar

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Style
az: Stil

en: Tabs
az: Tablar

en: Offset
az: Ofset

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Card
az: Kart

en: You must select something to filter by.
az: Filtrləmək üçün nəyisə seçməlisiniz.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Style settings
az: Stil parametrləri
