Commerce Stripe (2.0.1) - en to uk translation catalogue (53 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: No
uk: Ні

en: Reset
uk: Скинути

en: Types
uk: Типи

en: Default
uk: Базово

en: Icon
uk: Іконка

en: Theme
uk: Тема

en: Layout
uk: Макет

en: Page
uk: Сторінка

en: Signature
uk: Підпис

en: Filter
uk: Фільтр

en: 1 day
uk: 1 день

en: Details
uk: Подробиці

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Desc
uk: Спад

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Commerce
uk: Комерція

en: Stripe
uk: Смуга

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Purge
uk: Очистити

en: Style
uk: Стиль

en: Received
uk: Отримано

en: Failed
uk: Невдало

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Processed
uk: Оброблене

en: Reason
uk: Підстава

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Offset
uk: Зміщення

en: Flat
uk: Плоский

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Card number
uk: Номер картки

en: 2 weeks
uk: 2 тижні

en: Skipped
uk: Пропущено

en: Card
uk: Картка

en: You must select something to filter by.
uk: Для фільтрування необхідно щось обрати.

en: Accordion
uk: Акордеон

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Style settings
uk: Налаштування стилю

en: API version
uk: Версія API

en: Night
uk: Ніч

en: Payload
uk: Корисне навантаження

en: Asc
uk: Зрост

en: Entity id
uk: Id сутності

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)

en: Unprocessed
uk: Без обробки

en: Succeeded
uk: Успішне

en: The credit card type.
uk: Тип кредитної картки.

en: The last few digits of the credit card number
uk: Останні кілька цифр номера кредитної картки
