Commerce Stripe (8.x-1.2-rc1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: Types
he: סוגים

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Layout
he: פריסה

en: Signature
he: חתימה

en: Filter
he: סינון

en: 1 day
he: יום אחד

en: Details
he: פרטים

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Style
he: סגנון

en: Failed
he: נכשל

en: 1 month
he: 1 חודש

en: Tabs
he: לשוניות

en: Reason
he: סיבה

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Entity type
he: סוג ישות

en: 2 weeks
he: שבועיים

en: Card
he: קלף

en: You must select something to filter by.
he: עליך לבחור דבר מה לסינון על פיו.

en: Style settings
he: הגדרות סגנון
