Commerce Stripe (8.x-1.2-rc1) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: No
fa: خیر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Types
fa: انواع

en: Theme
fa: پوسته

en: Layout
fa: آرایش

en: Signature
fa: امضا

en: Filter
fa: فیلتر

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Details
fa: جزئیات

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Expiration date
fa: تاریخ انقضا

en: Commerce
fa: تجارت

en: Style
fa: سبک

en: Received
fa: دریافت شده

en: Failed
fa: ناموفق

en: Reason
fa: دلیل

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: Secret Key
fa: کلید رمز

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Visa
fa: ویزا

en: Card number
fa: شماره‌ی کارت اعتباری

en: 2 weeks
fa: 2 هفته

en: You must select something to filter by.
fa: شما باید یکی را که با آن فیلتر اعمال شود را انتخاب کنید.

en: Entity id
fa: شناسه عنصر
