Commerce Variation Add-on (2.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Widget
az: Vidcet

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Radios
az: Radiolar

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
