Commerce Variation Add-on (2.0.0-rc2) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Required
ar: ضروري

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: View
ar: عرض

en: Visible
ar: مرئي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Widget
ar: ودجة

en: Price
ar: السعر

en: Desc
ar: تنازلي

en: Add group
ar: إضافة مجموعة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Product
ar: المنتج

en: Products
ar: المنتجات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
