Commerce Variation Add-on (2.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Visible
lt: Matomas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Price
lt: Kaina

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Select List
lt: Pasirinkite Sąrašą

en: Product
lt: Prekė

en: Products
lt: Prekės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Invisible
lt: Nematomas

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)
