Commerce Vantiv (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Default
ar: الافتراضي

en: URL
ar: العنوان URL

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: About
ar: حول
