Commerce Vipps (8.x-4.0-beta3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Default
lt: Numatytasis

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Amount
lt: Suma

en: Phone
lt: Telefonas

en: Operation
lt: Veiksmai
