Commerce Vipps (8.x-4.0-beta4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Email
ne: ईमेल
