Commerce Vipps (8.x-4.0-rc3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Default
ar: الافتراضي

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Amount
ar: المبلغ

en: Operation
ar: عملية
